Останні новини

Сергій Чернов: Турбулентний період в економіці країни продемонстрував стійкість підприємств, які від самого початку створювались бути витривалими

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов на своїй сторінці в Фейсбук навів приклад роботи підприємства, яке в період несприятливої економічної ситуації залишається конкурентоздатним.

«Турбулентний період в економіці країни і усього світу продемонстрував стійкість підприємств, які від самого початку створювались бути конкурентоспроможними і витривалими.

В селі Хотімля на території Старосалтівської ОТГ успішно працює фермерське господарство «Юпітер».

У 2013 році родина Ковалів на місці напівзруйнованого тваринницького комплексу почала зводити високотехнологічне господарство за кращими світовими зразками. За чотири роки з нуля було побудовано найсучасніший комплекс. Щоденно підприємство отримує близько 7 тон молока ґатунку «екстра».

В господарстві впевнені, що в Україні цілком можлива імплементація

європейського законодавства з питань контролю якості, і спроможні довести, що малі підприємства мають ресурси підвищити свою економічну привабливість та забезпечити власний сталий розвиток.

Фермерське господарство регулярно сплачує місцеві податки. Що дає можливість розвивати інфраструктуру громади, поліпшувати умови життя селян, роботу шкіл та дитсадків.

Я чудово розумію, що фермерське господарство – це великий ризик, цілодобова працездатність, чіткий розрахунок і залежність від багатьох обставин. Приклад комплексу «Юпітер» у тому, що за кілька років ініціативні люди створили господарство з продукцією європейської якості. Підприємство надає робочі місця місцевим жителям, що дорогого вартує у сільській місцевості. Тож головне завдання влади – не заважати, а створювати умови для розвитку й підтримувати ініціативних людей.

Насправді все залежить від людей, бажання змін, працездатності. З повагою ставлюся до тих, хто не пасує перед труднощами та не зупиняється на досягнутому. Тоді й результати будуть і економічні виклики легше буде пережити».

Нагадаємо.