Останні новини

На Харківщині тривають масштабні дорожні роботи

Дорожники працюють над оновленням автомобільних доріг як державного, так і місцевого значення. Головний цьогорічний об’єкт – дорога – Мерефа-Лозова-Павлоград.

З початку року капітально відновлюють 76 км автодороги, а також ремонтують чотири мости, розташовані на трасі.

Автошлях «Мерефа – Лозова – Павлоград» оновлений на 92%.

Цьогоріч вперше до ремонту доріг в області підходять комплексно, відновлюючи розташовані на них штучні споруди.

За словами дорожників, ремонтують за трьома типами. Разом із науковцями університету дорожні служби визначилися, що ремонт буде відрізнятися залежно від рівня зруйнованості тієї чи іншої ділянки.

Наразі, на трасі Мерефа – Лозова – Павлоград ремонтують шляхопроводи в районі селища Таранівка (роботи виконані на 50%) та поблизу Лозової (78%), а також мости в селищах Катеринівка (виконання – понад 90%) та Іванівка (70%).

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, у пріоритеті дорожників  – оновлення так званих «шкільних маршрутів». Крім того, ведеться влаштування узбіч, встановлюється бар’єрне огородження. Роботи з експлуатаційного утримання ведуться у всіх райноах області.

Дорога Мерефа – Лозова – Павлоград стане четвертою великою магістраллю регіону, яка буде повністю відремонтована. Вже комплексно відновлені автошляхи Київ- Харків –Довжанський, Чугуїв – Мілове та Харків-Охтирка.

Через перезавантаженість дороги важким транспортом будують, також, об’їзну дорогу навколо Лозової. Роботи вже виконано на 90%».

Нагадаємо.