У Харкові проведуть тренінг для лідерів місцевих громад

Координатор проектів ОБСЄ оголошує конкурс на участь в серії тренінгів «Інструменти діалогу у вироблені ефективних рішень на рівні громади».

Під час тренінгу, який відбудеться з 26 по 28 лютого, учасники здобудуть навички підготовки і проведення колективних обговорень, нарад, зустрічей, консультацій для врегулювання проблем, конфліктних ситуацій місцевого значення. А також дізнаються, як узгоджувати відмінні позицій усіх залучених сторін і налагоджувати порозуміння між ними.

Заявки можна подати до 17 лютого 2020 року.

За умовами участі кандидати мають відповідати наступним вимогам:

  • працювати в органах місцевої влади, місцевого самоврядування чи в громадському секторі. Перевага надаватиметься жителям Донецької, Луганської, Миколаївської, Херсонської і Одеської областей;
  • мати сертифікат «Основи організації діалогу» або «Основи ведення діалогу» онлайн-курсу «Як ефективно спланувати та провести діалог» Координатора проектів ОБСЄ в Україні;
  • продемонструвати намір практикувати набуті знання і навички для впровадження діалогу та діалогових підходів задля врегулювання, попередження конфліктів та проблем в місцевих громадах  та за їх межами.

ОБСЄ прагне досягти збалансованого залучення жінок і чоловіків з різних регіонів України незалежно від їхньої релігійної, етнічної та соціальної належності.

Більш детальна інформація про тренінг та умови участі за посиланням.

Нагадаємо.