Депутати проведуть секвестр обласного бюджету

Відбулось засідання профільної комісії обласної ради. Серед інших питань розглянуто проект рішення обласної ради щодо внесення змін до бюджету регіону.

Як повідомив директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Овсянніков, у відповідності із внесеними до Закону України «Про державний бюджет України» пропонуються зміни до планових показників доходів до загального фонду обласного бюджету на рівні 356 млн грн. переважно за рахунок зниження надходжень податку на доходи фізичних осіб, податку на прибуток і рентної плати.

За словами доповідача, потребує коригування видаткова частина бюджету по усім розпорядникам коштів з урахуванням дотримання принципу збалансованості його показників та необхідністю перерозподілу коштів.

Зокрема, пропонується скорочення видатків на 1,5 млн грн на реалізацію заходів в рамках комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки».

Планується зменшення видатків по галузі освіти й науки на загальну суму 42 млн 623 тис грн. Переважно це кошти, які планувались на забезпечення харчування дітей у закладах освіти, та зекономлені кошти у зв’язку з теплою зимою на оплату енергоносіїв.

На 35,2 млн грн планується скоротити видатки по департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури та на 46,9 млн грн по Департаменту капітального будівництва облдержадміністрації.

Коригування не торкається захищених статей.

Також повідомлено, що регіон приймає низку субвенцій з державного бюджету, у тому числі на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я загальну суму 233 млн 951 тис грн.

 Нагадаємо.