Харківська область отримає додаткові субвенції на медицину та освіту

Питання внесення змін до бюджету області під час засідання розглянули члени постійної комісії з питань регламенту, етики, депутатської діяльності та контролю за виконанням рішень обласної ради.

Як поінформував членів постійної комісії керівник Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Овсянніков, до обласного бюджету надійде субвенція з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на загальну суму 233 млн 951 тис грн.

Також для надання підтримки особам з особливими освітніми потребами з державного бюджету до обласного бюджету планується додаткове надходження коштів у сумі 4 млн 25 тис. грн.

На покращення соціального захисту окремих категорій педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти у 2020 році область отримає субвенцію держбюджету в сумі 85 млн 26 тис. грн.

Для надання підтримки особам з особливими освітніми потребами з державного бюджету до обласного бюджету планується додаткове надходження коштів у сумі 4 млн 25 тис. грн.

Нагадаємо.