Із 264 цьогорічних ініціатив громад в районах Харківщини реалізовано 41 проєкт

На засіданні Конкурсного комітету обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє» Харківської обласної ради розглянули стан впровадження проєктів, що стали переможцями у 2020 році.

Як зазначила голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, враховуючи напружену фінансову ситуацію цього року, обумовлену карантинними обмеженнями, Конкурсним комітетом дещо змінено процедурний підхід у напрямі контролю за виконанням робіт.

Олена Кулик, керівниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків облради, нагадала, що взагалі реалізується 264 мініпроєкти. На сьогодні завершено 41, а 27 відкриті та вручені Сертифікати, що засвідчують впровадження проєктів. На поточному тижні планується відкриття ще 13 мініпроєктів.

«Станом на 3 вересня, коли відбулось попереднє засідання Конкурсного комітету, по 21 мініпроєкту не були проведені касові операції. Разом з тим вже на 7 вересня по 12 проєктах почалась робота, укладені відповідні договори. 9 проєктів не мали касових витрат, однак по 7 з них на теперішній час завершені тендерні процедури і вони вийшли на фінансування. Залишається два проблемні проекти, за якими тендерні процедури не завершені, що викликає занепокоєння Конкурсного комітету», – зауважила Олена Кулик.

Нагадаємо.