У Харкові відбудеться форум з питань розвитку громад

Міжобласний форум «Партнерство заради сталого розвитку громад: зміцнення економічного потенціалу на місцях» проходитиме 18-19 червня.

Захід відбудеться в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Наразі зареєструвалося близько 200 учасників, серед яких представники громад, центральних та регіональних органів влади, а також донорської та експертної спільнот.

Також, участь в заході візьме пані Сюзан Косінскі Фрітц, директорка регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та представники програм і проектів міжнародної технічної допомоги, а саме World Bank, USAID ARDS, U-LEAD, BRDO, USAID DOBRE, інших міжнародних організацій і їхніх партнерів.

Метою Форуму є обговорення кращих практик застосування GIS технологій для прозорого, ефективного та сталого управління ресурсами громад. Також, вивчення досвіду в сфері залучення інвестицій до громади шляхом формування управлінських рішень на основі карт організації та управління земельними ресурсами та профілів економічного розвитку, його імплементація на 79 партнерських ОТГ з Луганської, Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей та інші громади України.

Нагадаємо.