Відбулось пленарне засідання Харківської обласної ради VІІІ скликання

У роботі пленарного засідання було обговорено понад півсотні питань та зроблені кадрові перестановки.

Зокрема, Богдана Мальованого обрано заступником голови Харківської обласної ради. Раніше посаду займав Андрій Малиш, за відставку якого проголосували на сесії облради.

Також, депутати підтримали звільнення Альберта Кононенка з посади першого заступника голови облради. За відставку проголосували 86 депутатів, проти — 11.

Щодо іншого, внесено зміни до обласного бюджету на поточний рік, низка регіональних програм, серед яких Програма «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017-2021 роки»; Програма економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік.

Прийнято рішення щодо розподілу субвенції з обласного бюджету бюджетам сільських, селищних, міських територіальних громад на виконання доручень виборців депутатами обласної ради у 2021 році.

Також ухвалено рішення про затвердження обласних програм «Розвиток та функціонування української мови як державної в Харківській області на 2022-2025 роки», «Програма державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря», «Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва чи придбання житла в Харківській області на 2022-2025 роки».

Крім того, депутати виділили кошти на ремонт у деяких будинках-інтернатах. Згідно з прийнятим рішенням видатки по спеціальному фонду бюджету за бюджетною програмою будівництво установ та закладів соціальної сфери збільшуються на 960,504 тис.грн на виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2021 рік.

До 4 лютого наступного року депутати обласної ради зобов’язані звітувати перед виборцями про свою діяльність.

Нагадаємо.