Останні новини

Тривають «Дні парламенту» в Харківській області

На Харківщині проходять Дні парламенту — серія заходів, спрямованих на підвищення обізнаності українців щодо діяльності Верховної Ради та налагодження співпраці між депутатами й виборцями.

Серед запланованих подій: тренінги «Парламентська громадянська просвіта» та «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація», регіональні уроки від Освітнього центру Верховної Ради, а також дискусії за участі народних депутатів України.

З урахуванням карантинних обмежень усі заходи проводяться онлайн.

У межах Днів парламенту відбудуться:

  • 26-28 травня 2021 — триденний онлайн-тренінг «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація» для помічників-консультантів, освітян, регіональних неурядових організацій та ЗМІ Харкова та Харківcької області.
  • 27-28 травня 2021 — дводенний онлайн-тренінг «Парламентська громадянська просвіта» для помічників-консультантів народних депутатів, представників регіональних громадських організацій, медіа та освітян Харківщини.
  • 27 травня — онлайн-уроки Освітнього центру Верховної Ради України для школярів за участі М. С. Мезенцевої.
  • 28 травня 2021 — онлайн-дискусія на тему: «Стамбульська конвенція: міфи і факти» за участі народних депутатів України та представників органів місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій.

Нагадаємо.