Харківські синхроністки вибороли нові медалі Євро-2021

Харків’янки продовжують підкорювати континентальні змагання. Колекція наших спортсменок поповнилася ще одним «золотом» і «сріблом».

Збірна України з синхронного плавання, яка складається виключно з харківських спортсменок, виграла комбіновану програму на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить в Будапешті. Спортсменки отримали від суддів 94,7000 бала.

Друге місце зайняли синхроністки з Греції, трійку кращих замкнула збірна Білорусії.

Також Марта Федина та Анастасія Савчук стали володарками срібних медалей в технічній програмі.

Федина та Савчук поступилися тільки російській парі Світлана Колесніченко/Світлана Ромашина. Росіянки стали першими з результатом 96.29. Трійку лідерів замкнули австрійські синхроністки Анна-Марія Александрі та Ельріні Александрі (89,45).