Останні новини

Угоду перспективного розвитку підписали у Харкові

Місто Куп’янськ розвиватиме туристичний потенціал у співпраці з університетом міського господарства імені Бекетова.

Відповідне спільне рішення підписали 16 квітня виконуючий обов’язки Куп’янського міського голови Валерій Говоров і ректор Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова Володимир Бабаєв.

З новим рівнем співпраці сторони привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

«Підписана угода дає можливість сторонам спільно діяти щодо розробки та реалізації проектів і програм, які орієнтовані на благоустрій території, вдосконалення містобудівної, архітектурної та ландшафтної зони Куп’янська, підвищення його туристичної привабливості та створення умов для отримання практичних навичок студентів, підвищення їх рівня конкурентоспроможності на ринку праці».

За словами Валерія Говорова, «Куп’янськ готовий стати майданчиком для впровадження ініціатив, керованих інтелектом та практичними напрацюваннями, якими у повній мірі володіє університет міського господарства».

 На заході підкреслили, що в громадах вже усвідомили цінність наукового підходу до втілення власних ідей, а також потребу у кваліфікованих кадрах. ОТГ готові залучати успішних випускників вишів на найвигідніших умовах та забезпечуючи соціальним пакетом.

На думку голови облради Сергія Чернова, «постійно розвиваючись, відкриваючи нові навчальні майданчики та лабораторії, університет імені Бекетова є сьогодні потужною теоретико-практичною базою, вітчизняним флагманом у підготовці архітекторів і будівельників, екологів і транспортників, електроенергетиків та інженерів, менеджерів і управлінців».

Нагадаємо.