Останні новини

Майбутнє розумних міст обговорювали на конгресі місцевого самоврядування

В ході роботи V Європейського Конгресу місцевого самоврядування у Кракові обговорили розвиток і розбудову розумних міст, створення репутації регіону та енергетичний менеджмент.

Також, в ході діалогу йшла мова про залучення громадян до інвестування місцевих ініціатив, про сучасний менеджмент туризму, створення творчого міського простору, кліматичну політику та пошук рішень для трансформації гірських районів.

Представники Харківського регіону взяли участь у панельній дискусії «Розумна спеціалізація міст як механізм залучення іноземних інвестицій».

Крім України до обговорення долучились представники Норвегії, Франції, Німеччини, Польщі. Учасники форуму ділились досвідом про практичні кроки розвитку малого та середнього бізнесу, в інвестиційній політиці та розвитку комунальної інфраструктури на основі комплексної програми розвитку громад.

Одним із спікерів дискусійної панелі «Спiвпраця та обмiн досвiдом – запорука успiху» став Генеральний секретар Асоцiацiї Европейських прикордонних регiонiв (AEBR) пан Мартiн Гiльермо Рамiрез. Вiн розповiв про iнструменти транскордонної спiвпрацi, якi використовує Асоцiацiя для обмiну досвiдом та розвитку прикордонних регiонiв.

Спiкери дискусiйної панелi з Польщi, Швецiї i Великобританiї подiлились досвiдом щодо ефективного використання можливостей та ресурсiв, якi мають громади, у сфері енергоефективності та енергетичного менеджменту.

Нагадаємо.