У Харкові засудили іноземця за вбивство адвоката

В ході судових засідань прокуратура довела провину підозрюваного, який брав участь у вбивстві відомого харківського адвоката навесні 2016 року.

За даними прес-служби прокуратури Харківської області, Дзержинський районний суд Харкова визнав винним 27-річного громадянина Азербайджану в умисному вбивстві з корисливих мотивів за попередньою змовою харківського адвоката (п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 КК України).

У прокуратурі розповіли, що у березні 2016 року двоє чоловіків вирішили пограбувати та вбити адвоката. Один з них раніше був знайомий з потерпілим та неодноразово гостював у юриста вдома.

У день злочину зловмисники домовилися з потерпілим про зустріч у нього вдома і безперешкодно потрапили до квартири чоловіка.

Після розправи над адвокатом, молодики обшукали квартиру та заволоділи його майном на загальну суму понад 350 тис. грн. Забрали коштовності, фотоапарат, мобільні телефони, гроші тощо.

Засудженого затримали у квітні того ж року в Києві. У нього вдома правоохоронці знайшли частину викрадених речей.

Другого учасника вбивства (30-річного чоловіка) знайшли мертвим в Одесі – без ознак насильницької смерті. При ньому були ювелірні вироби, які належали адвокату.

Суд призначив чоловіку покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вирок суду не набув чинності. Триває час на апеляційне оскарження.

Нагадаємо.