УАРОР звернулась до Прем’єр-міністра стосовно недостатнього фінансування закладів охорони здоров`я

Українська асоціація районних та обласних рад ініціювала Звернення до  Прем’єр-міністра України через недостатнє фінансування закладів охорони здоров`я.

«Взявши до уваги процес реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, коли триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад, просимо Вас якнайшвидше вирішити питання стосовно належного фінансування закладів охорони здоров’я», — йдеться  у Зверненні УАРОР.

«Ситуація з припиненням оплати за договорами про медичне обслуговування населення програми медичних гарантій порушує не тільки право медичних працівників на оплату праці, а є серйозним прецедентом в умовах боротьби з пандемією вірусу СОVID-19 й порушенням конституційного права громадян на доступ до ефективного надання медичних послуг», — переконаний Президент УАРОР Сергій Чернов.

Довідково. Відповідно до Закону № 1009-IX районні ради зобов’язані передати майно громадам. Асоціація не підтримувала зазначений нормативно-правовий акт.

Нагадаємо.