Останні новини

У Харкові викрили сутенерів, які організували злочинний бізнес

Крім організаторки до складу угруповання входили ще троє учасників. Кожен з них виконував свої обов’язки.

Правоохоронці з’ясували, що 46-річна харків’янка підшукувала молодих жінок з уразливим станом та втягувала їх у заняття проституцією. З метою отримання незаконних доходів зловмисниця організувала на території  Харкова місця розпусти. Для цього вона орендувала чотири квартири, у яких завербовані жінки надавали сексуальні послуги за гроші.

До злочинної діяльності жінка залучила 47-річного чоловіка, який виконував обов’язки водія-охоронця. Співучасник забезпечував охорону місць розпусти та за необхідності перевозив дівчат до клієнтів.

27-річна харків’янка приймала телефонні дзвінки від клієнтів, їх запис, контролювала вихід дівчат на роботу та забезпечувала видачу грошей за надані сексуальні послуги.

18-річна жителька Дергачівського району виконувала функції модератора. Дівчина розміщувала оголошення в мережі Інтернет, а також профілі дівчат, які надають сексуальні послуги.

В ніч на 30 квітня поліцейські управління міграційної поліції, слідчі слідчого управління  із залученням батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області провели 9 санкціонованих обшуків за місцями мешкання фігурантів, в квартирах для надання послуг сексуального характера, а також  в автомобілі водія-охоронця.

В ході обшуків вилучені медичні засоби, два стартові пістолети з патронами, гроші, комп’ютерна техніка, чорнові записи з механізмами роботи та розподілом грошей, мобільні телефони, sim-картки, секс-іграшки, флеш-носії та інше.

На даний час триває досудове розслідування. Санкція статті передбачає від 4 до 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо.