Останні новини

Сергій Чернов взяв участь у старті навчальної програми для сільських, селищних, міських голів

30 березня розпочалось триденне навчання для новообраних голів територіальних громад майже з десяти областей України «Організація діяльності сільського, селищного, міського голови».

Захід проходить під патронатом Офісу Ради Європи в Україні, в якому взяв участь Президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов.

Навчання проводиться в рамках Освітнього марафону з доброго врядування у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій України та Національним агентством України з питань державної служби в режимі онлайн.

У проекті беруть участь експерти Ради Європи, які користуються адаптованими до України методологіями Центру експертизи доброго врядування Ради Європи, що базуються на кращих національних та європейських практиках.

Також планується презентація та обговорення кращих практик самоврядування.

Наступна онлайн-сесія програми підвищення кваліфікації «Організація діяльності сільського, селищного, міського голови» відбудеться 1 квітня.

Після проходження програми учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації й методичну підтримку від Програми Ради Європи.

Нагадаємо.