Останні новини

У Лозовій побудували окружну дорогу та відремонтували шлях «Харків–Лозова–Павлоград»

Ознайомився із результатами проведених ремонтних робіт стратегічно важливих дорожніх об’єктів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Об’їзна дорога на Лозову – це перше будівництво за всю історію незалежності України, місцевої дорожньої мережі. Роботи протяжністю 1,6 км виконані у межах реалізації Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки. Кошторисна вартість скала 58 млн грн.

Сергій Чернов привітав громаду із довгоочікуваним об’єктом дорожнього шляху, наголосивши, що нова дорога з’єднала автошляхи державного і місцевого значення, а також стала чудовим подарунком лозівчанам до 150-річчя міста.

«Вітаю із завершенням спорудження важливого об’єкта – нової об’їзної дороги, яка будувалася в комплексі зі стратегічною дорогою Харків–Лозова–Павлоград. На омріяний автошлях покладено багато сподівань, а найголовніше – дорога навколо Лозової дозволить розвантажити місто від важкого транспорту», – сказав Сергій Чернов.

Окрім того, майже завершено ремонтні роботи по відновленню дороги Р-51 Харків–Лозова–Павлоград, які тривали протягом останніх трьох років.

За період 2017-2018 роки було відновлено 35,91 км. У 2019 році на покращення її стану з державного фонду за окремою програмою було виділено 1 млрд грн. кошти у сумі 953,5 млн грн пішли на відновлення дорожнього одягу, решта – 46,5 млн грн на ремонт чотирьох штучних споруд, реконструкцію яких буде завершено до 1 жовтня 2019 року, а саме: шляхопроводу у с. Таранівка Зміївського району, мосту у с. Катеринівка Лозівського району, шляхопроводу у м. Лозова та мосту у с. Іванівка Лозівського району.

Наразі на автошляху Р-51 повністю відновлено покриття завдовжки 76,3 км та проводяться роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення бар’єрної огорожі, дорожніх знаків та оновлюється узбіччя. Завершення усіх запланованих робіт до 15 жовтня 2019 року.

«Сучасні, комфортні, безпечні автошляхи – мрія мільйонів українців. На власному прикладі Харківщина довела, що об’єднавши зусилля державного, обласного та районного керівництва, а також при правильному підході за декілька років можна не тільки відремонтувати стратегічно важливий напрям Р-51, реконструкція якого не відбувалась із моменту будівництва з 1962 року, а й побудувати нову довгоочікувану дорогу за декілька місяців більше ніж можливо. Будемо продовжувати працювати в такому же темпі та робити все необхідне для покращення життя громад», – наголосив голова обласної ради Сергій Чернов.

Нагадаємо.