Останні новини

В Лозовій відзначили 150 років від Дня заснування міста

Святкування Дня міста стало незабутньою подією для місцевих мешканців та гостей.

Для дітей в цей день була організована конкурсно-розважальна програма. Гості святкувань мали змогу долучитися до спортивних розваг, фотоконкурсу з нагоди 150-ї річниці утворення міста  «Лозова – моє місто», подивитися флешмоб за участю барабанщиць, оглянути виставки творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Лозівщини.

В урочистих заходах взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Він привітав лозівчан з Днем заснування міста та 76-ю річницею визволення Лозової від нацистських загарбників.

«Сьогодні Лозівщина зустрічає ці святкові дати з новими силами і енергією,   гордістю за видатні здобутки і головне багатство – щирих і талановитих жителів. У цей день хочу особливо підкреслити велику роль, яку відіграє Лозова в житті Харківської області. Лозівщина – не тільки промисловий центр, але й одна з житниць нашого регіону».

Сергій Чернов висловив переконання, що взаєморозуміння, відповідальність і щоденна копітка праця кожного є фундаментом для досягнення спільної мети – процвітання рідного краю. Успішне майбутнє залежить насамперед від взаємоповаги, підтримки і бажання зробити його сучасним, комфортним і упорядкованим.

«Дозвольте подякувати за ваші працьовитість та енергію, безмежну любов до рідного краю, великий внесок, який ви своїм трудом та завзяттям робите в розвиток Харківщини. Хай квітне та гарнішає Лозівщина, а життя кожної родини наповнюється радістю, добробутом і впевненістю в завтрашньому дні», – сказав голова обласної ради.

Також, в ході святкової програми підготували виставку сучасної військової техніки за підтримки батальйону Донбас-Україна, виїзну музейну експозицію клуба любителів раритетної техніки «Самоход».

Ввечері містян чекав концерт за участю творчих і танцювальних колективів громади, дискотечна програма гурту «Каверс» міського Палацу культури.

Завершилося свято пізно ввечері виступом народної артистки України Ірини Білик та яскравим феєрверком.

Нагадаємо.