На Харківщині ліквідовують наслідки снігопаду

23 січня комунальні служби не встигали розчищати дороги, які засипав сніг. Як наслідок – затори і ДТП.

За інформацією дорожніх служб, станом на 09.00 проїзд був забезпечений по всіх трасах. Для обробки проїжджої частини комунальники використали 1000 кубометрів піщано-сольової суміші та 106 тонн технічної солі. Інформація про аварійне відключення електроенергії на даний момент не зареєстрована.

На міських дорогах з наслідками снігопаду боролися 123 одиниці техніки. Всього комунальники використали 1214 кубометра піщано-сольової суміші та 366 тонн технічної солі.

Проїзд з Харкова до Полтави відкритий. Обмеження зняті для всіх видів транспорту по автодорогах М-03 «Київ – Харків» і Р-11 «Полтава – Красноград». У Харківській області очікується сніг з дощем.

Нагадаємо, через негоду і складних дорожніх умов рекомендується не виїжджати в місто без зайвої необхідності. Також патрульна поліція Харківської області просить водіїв суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

Рекомендується не забувати про включення ближнього світла фар – це дозволить краще позначити свій автомобіль для інших учасників дорожнього руху.

У разі виникнення надзвичайної ситуації на дорозі водії можуть звернутися за допомогою по телефону (057) 336-77-00.

У Харківській області найближчим часом очікується сніг з дощем.

Нагадаємо.