Сергій Чернов: Ремонт медичних закладів та доріг серед пріоритетних напрямків бюджетного фінансування

На минулому пленарному засіданні Харківська обласна рада розглянула майже 90 питань, серед яких такі, що визначатимуть розвиток регіону впродовж поточного року.

В ефірі програми «Тама дня» Сергій Чернов розповів, куди будуть направлені бюджетні кошти та які зміни внесені у програму соцекономрозвитку регіону.

В числі об’єктів, по яким обласна рада виділила бюджетні кошти на останній сесії, Сергій Чернов звернув увагу на ті, де буде проводитися найбільший обсяг робіт.

«Два об’єкти належать до медичної сфери. Завдяки коштам надзвичайної кредитної лінії. Понад 90 млн грн виділені для Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1. А також понад 60 млн грн для Обласної травматологічної лікарні. За рахунок цих коштів буде відремонтований дах в одній лікарні. В іншій роботи стосуватимуться теплоізоляції, гідроізоляції, оновленню вхідні груп. А також комплекс інших робіт, що необхідно провести передовсім, щоб лікарні були комфортними і теплими», – сказав голова обласної ради.

Також, як повідомив Сергій Чернов, на сесії обласної ради до регіональної програми соціального та економічного розвитку були внесені суттєві зміни.

«Додано 203 нових об’єкти які потребують уваги та підтримки з боку обласної влади. Об’єкти належать до різних сфер діяльності та розташовані по всій області. Всього йдеться про суму понад 900 млн грн. 

 Жваве обговорення викликало питання виділення коштів на будівництво доріг, дуже болюче і пов’язане з багатьма важливими сторонами життя. Зокрема, медичною та освітянською реформами, що передбачають чітку логістику та безпеку руху транспорту.

В цілому на ремонт доріг цього року у Харківській області буде направлено близько 2 млрд грн. З них – 650 млн грн на дороги державного значення. Пріоритетною буде дорога напрямком Чугуїв-Кп’янськ.

 Понад 1 млрд 300 млн грн піде на ремонт доріг місцевого значення. Відповідно до пропозицій, що надходять з районів, ДП «Дороги Харківщини» склало план робіт, який розглянули профільні постійні комісії обласної ради та схвалений на сесії. Передовсім ремонт буде проведено там, де його не було впродовж багатьох років, навіть десятиріч», – наголосив Сергій Чернов.

Нагадаємо.