У Лозовій завершується реконструкція Південного колектору

На екстрену реконструкцію майже трикілометрової ділянки було направлено 28 млн грн обласного фінансування.

Із ремонтом Південного каналізаційного колектора у Лозовій, який наближається до фіналу ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

За словами Лозівського міського голови Сергія Зеленського, в об’єднаній територіальній громаді проводяться роботи більш ніж на 63 об’єктах. Це ремонти поточні та капітальні, реконструкції. Половина з цих проектів за рахунок обласного та державного бюджетів.

Зокрема, голова обласної ради оглянув роботи, що ведуться на четвертому мікрорайоні біля Лозівського вищого коледжу мистецтв, а саме Південного колектору. Його протяжність складає 2,8 кілометра. На повну реконструкцію з обласного бюджету виділено понад 28 мільйонів гривень.

«Критична ситуація, котра сталася у березні минулого року потребувала вкрай швидкого вирішення. Чисельні обвали на Південному каналізаційному колекторі лишили 45-ти тисячне населення мікрорайонів Лозової від водопостачання – це вилилося майже екологічною катастрофою для громади», – розповів міський голова.

Нові труби прокладено на трасі протяжністю майже три кілометри. Залучені обласні бюджетні кошти склали 90%, за рахунок екологічного фонду, та решта – 10% місцеві. Зараз закінчуються роботи по укладці труб на останньому відрізку, триває благоустрій території, по якій проходить Південна каналізаційна траса.

Нагадаємо.