Територіальні громади запрошують до участі у конкурсі проєктів

Для участі у Проєкті на конкурсних засадах комісія відбере 10 міських та суміжних з ними сільських/селищних територіальних громад, на яких спрямовуватиметься реалізація Проєкту.

Асоціація міст України в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізується за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», оголошує відбір міських (членів АМУ) та суміжних сільських, селищних територіальних громад для участі у проєкті із налагодження якісного співробітництва між територіальними громадами.

Результатом стане розроблення і затвердження договорів про співробітництво та створення проєктів в рамках співробітництва територіальних громад.

В подальшому проєкти будуть впроваджуватися відповідно до договору про співробітництво за рахунок коштів місцевих бюджетів та шляхом подання проєктів для отримання фінансування із державного бюджету.

Для участі у Проєкті запрошуються міські територіальні громади, які мають попередні домовленості про співробітництво із суміжними сільськими/селищними територіальними громадами.

Територіальна громада має до 9 червня 2021 року підготувати та подати заявку.

Нагадаємо.