Винуватці у вибухах в Балаклії будуть покарані

Вибухи в Балаклії, які забрали життя декількох військових, сталися через службову недбалість. Про це заявив начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

За словами Хомчака, вперше під час вибухів на арсеналах загинули саме сапери.

«Я брав участь в розслідуванні по всім тим арсеналам в якості головного інспектора Збройних Сил, тому можу ці події порівнювати. Тут був випадок недбалості тих, хто повинен був контролювати та організовувати цю роботу.

 Тому, коли завершиться розслідування, гарантую, багато хто втратить свої посади, а можливо, і підуть зі Збройних сил через те, що вони це допустили. Я нікому не стану пробачати таких випадків, тому що безкарність – вона породжує тільки більший безлад і небезпека», – зазначив Хомчак в інтерв’ю виданню Укрінформ.

Також, військовослужбовець зазначив, що останні події в Балаклії не мають нічого спільного з підривами військових арсеналів, які відбулися в попередні роки.

Довідково. У п’ятницю, 15 листопада, у військовій частині в Балаклії сталися вибухи. Двоє саперів загинули на місці події, ще одна людина померла через два дні. Загалом постраждали п’ятеро людей.

Нагадаємо.