Мешканці Нововодолазького району зможуть безкоштовно перевірити здоров’я

У суботу, 29 лютого, в приміщенні Нововодолазької районної ради  відбудеться Ярмарок здоров’я.

На заході мешканці та гості Нововодолазького району зможуть безкоштовно пройти експрес-діагностику та отримати консультації фахівців.

Основна ідея заходу – популяризувати та поширити знання мешканців громад у питаннях профілактики хвороб та збереження власного здоров’я.

Відвідувачі Ярмарку зможуть поспілкуватися із сімейними лікарями, педіатром, проконсультуватися з вузькими спеціалістами, здати аналіз на визначення рівня цукру в крові, зробити кардіограму, ультразвукову діагностику серця, швидкі дiaгностичнi тести на рівень цукру та холестерину у крові та отримати важливу інформацію про стан свого здоров’я.

Також кожен бажаючий зможе взяти участь у майстер-класі з надання першої невідкладної допомоги. Для маленьких відвідувачів працюватиме інтерактивний майданчик «Плюшевий лікар».

Стартує Ярмарок здоров’я о 10.00 і триватиме до 15.00 (Нововодолазька районна рада, вул. Гагарiна, 7)

Довідково. Проєкт реалізується Харківською обласною радою у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Нагадаємо.