Сергій Чернов: За «круглим столом» зібралися очільники восьми громад Ізюмського району

В місті Ізюм на Харківщині зустрілись очільники восьми територіальних громад новоствореного Ізюмського району.

Круглий стіл «Ізюмський район: нова якість управління та партнерства» був організований з метою обговорити механізми господарювання в громадах в умовах нового етапу децентралізації.

Доповідачами з питань децентралізації, організації роботи та взаємодії громад в нових умовах господарювання виступили депутати Харківської обласної ради Сергій Чернов та Анатолій Русецький, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Антон Деньгуб, директор Департаменту культури та туризму ХОДА Людмила Терещенко та доктор економічних наук, професор Володимир Родченко.

Присутні наголошували на тому, що важливим завданням, яке постає перед новоствореними громадами, – не втратити функціонування всіх соціальних установ та інфраструктурних об’єктів, що були створені раніше. До того ж, ефективність розвитку громад залежить, в першу чергу, від комунікації між головами громад, здатністю об’єднувати інтереси задля реалізації спільних проєктів та взаємодопомоги, а також залучення громадськості до вирішення місцевих справ.

«Сьогодні разом з колегами депутатами облради, керівництвом ОДА та науковцями провели спілкування з керівниками об’єднаних громад, депутатами райради Ізюмського району. Приєднались до розмови громади сусідніх районів. Відкрита, предметна розмова, обмін досвідом, обговорення накопичених проблем. До речі, перше після виборів (ред. 2020 року) живе спілкування. Дякую ізюмчанам за запрошення і гостинність», – резюмував Сергій Чернов.

Наприкінці «круглого столу» було прийнято кодекс етичної поведінки посадової особи місцевого самоврядування, який є узагальненням стандартів, спрямованих на підвищення авторитету місцевої ради, впорядкування та удосконалення професійної діяльності посадових осіб.

В ході заходу гостям презентували унікальну вишиту карту Ізюмського району, яку було зроблено спеціально до Дня вишиванки – свята, яке відзначається не тільки в Україні, а й в усьому світі.

Нагадаємо.