Кращі ініціативи увійдуть до Стратегії розвитку Харківської області

Оголошується збір проєктних ідей для розробки плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Харківської області у 2021-2023 роках.

Як зазначається на сайті Харківської обласної ради«Запрошуємо органи місцевого самоврядування, структурні підрозділи облдержадміністрації, вищі навчальні заклади, наукові установи та організації, громадські організації, підприємців і взагалі усіх осіб, зацікавлених у розвитку Харківщини, взяти участь у визначенні ідей проєктів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки».

Для цього необхідно не пізніше 23:59 28 січня 2020 року заповнити On-line форму у розділі «План реалізації» сайту www.strategy.kharkiv.ua і обов’язково надіслати на E-mail: uek@kharkivoda.gov.ua та kharkivoblast@gmail.com опис цієї ж проєктної ідеї у вигляді окремого файлу у форматі Word – заповнивши для цього Форму пропозицій проєктних ідей до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Харківської області на 2021- 2027 роки.

Ідеї запропонованих вами проєктів повинні відповідати наступним вимогам:

 Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

  1. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 роки).
  3. Проєктна ідея стосується одного із завдань Стратегії.
  4. Існує фахова та технічна спроможність реалізації проєкту.
  5. Проєктна ідея має бути представлена у форматі, що відповідає Формі пропозицій проєктних ідей.
  6. Проектну ідею потрібно зареєструвати в On-line формі у розділі «План реалізації» сайту www.strategy.kharkiv.ua і обов’язково надіслати не пізніше 23:59 28 січня 2020 року на E-mail: uek@kharkivoda.gov.ua та kharkivoblast@gmail.com.

Методичні матеріали щодо підготовки пропозицій проєктних ідей, а також перелік стратегічних та операційних цілей і завдань Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки та реєстраційна Форма розміщені на сайті www.strategy.kharkiv.ua.

Нагадаємо.