Сергій Чернов: У Чугуївській громаді вміють об’єднуватися і знаходити компроміси

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував результати Рейтингу кращих територіальних громад Харківської області.

«Ознайомився з Рейтингом кращих територіальних громад Харківської області. Лідером названо Чугуївську ОТГ – її рейтинг склав 86,18 при середньому рейтингу по області – 14,7 пунктів.

Щодо до самого Рейтингу, його методик підрахунку та іншого можна говорити предметно і довго, але зараз я хочу сказати лише про те, що дуже радий за Чугуївську ОТГ. І впевнений, що це цілком заслужена нагорода.

Я особисто чудово знайомий з усією громадою, керівництвом, населенням та діяльністю, яку веде ОТГ. Це дійсно громада, яка не знає спокою в плані турботи про своїх жителів».

У 2020 році від громадських організацій, ОСББ і вуличних комітетів міста Чугуєва було подано 16 заявок на участь в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», з яких 12 здобули перемогу. Усього за 2012-2020 роки подано 192 мініпроєкти, 71 з них визначені переможцями.

«Досвід територіальної громади Чугуївщини показує, що все більше ресурсів вкладаються у проєкти розвитку. Я знаю корисні освітні проєкти, соціальні, економічні. Громада робить акцент на перспективу та створює нові робочі місця.

Промислові та сільськогосподарські підприємства Чугуївщини конкурентоздатні не лише в Україні. А це вже приклад продуктивного сучасного менеджменту.

На Чугуївщині переконані в ефективності поєднання наукових розробок й сучасних технологій для сільськогосподарського виробництва, а також у результативності синтезу креативних ідей молоді з досвідом старшого покоління у вирішенні питань розвитку територіальних громад.

Головне, що в громаді зрозуміли: якість життя, вирішення проблемних питань у населених пунктах залежить передусім від уміння знаходити компроміси та об’єднуватися й працювати заради добробуту Слобожанщини». Вітаю!», – підкреслив Сергій Чернов.

Нагадаємо.