Сергій Чернов взяв участь у бюджетних консультаціях щодо проєкту закону про Держбюджет України на 2022 рік

У Міністерстві фінансів України під головуванням першого заступника міністра Дениса Улютіна відбулись консультації на тему: «Міжбюджетні відносини в проєкті Державного бюджету України на 2022 рік. Основні підходи до розподілу міжбюджетних трансфертів».

Зокрема розглядалися питання міжбюджетних відносин в проєкті Державного бюджету України на 2022 рік та основних підходів до розподілу міжбюджетних трансфертів.

«Від УАРОР внесли узагальнені пропозиції щодо існуючої проблематики з фінансування районних рад, збільшення розміру дотації на утримання підприємств, закладів освіти та охорони здоров’я.

Дискутували навколо змін порядку розрахунку базової дотації для місцевих бюджетів включивши, у тому числі, м.Київ в розрахунок середнього показника по Україні надходжень ПДФО на одного мешканця. Актуальним залишається питання сплати ПДФО за місцем розташування відповідних підприємств. Аргументували не можливість (на 5 відсотків), зменшення обласних бюджетів. Запропонували внести зміни до Бюджетно кодексу України в частині зарахуванням 13,44 відсотка акцизного податку з виробленого та ввезеного на митну територію України пального до обласних бюджетів для подальшого їх перерозподілу. Внесли зміни по надходженням від екологічного податку до 55 % на користь обласних бюджетів та багато інших питань.

Дискусія видалась жвавою, корисною для усіх сторін. Узагальнені документи від УАРОР направили на розгляд Міністра», – прокоментував президент УАРОР Сергій Чернов.

Нагадаємо.