Особливості цьогорічного ЗНО на Харківщині

Систему ЗНО, з перших днів її існування, консультують іноземні фахівці. Проте дана система є суто українським проектом.

В ході проведення ЗНО на жодному пункті складання тестування не було нарікань на умови проведення іспиту.

Діти, які минулого року пішли в Нову українську школу, вперше здаватимуть державну підсумкову атестацію через центр незалежного оцінювання. Саме тому, для малечі, що закінчуватиме початкову школу, процес здачі тестів не буде психологічно важким. А головна мета тестування – моніторингове дослідження.

Вже  третій рік діє програма за якою бакалаври здають зовнішнє незалежне оцінювання для вступу в магістратуру. Спочатку вона мала апробаційний характер. Проте, 7500 бакалаврів вже здали іноземну мову, а 4 липня матимуть єдиний фаховий вступний іспит.

Що стосується 200-бальних результатів, то таких оцінок на Харківщині 25. Цьогоріч Харківський фізико-математичний ліцей випустив трьох учнів, які отримали 200 балів з математики. До речі, всі три випускниці дівчата.

Також, у школі №8 Московського району є абітурієнт, який з усіх трьох предметів набрав по 200 балів. Це унікальна річ не тільки для Харківської області і Харкова. Це в Україні такий випадок один, такий приклад один.

В Харківській області три максимальні оцінки. Так, наприклад, абітурієнт з Куп’янську, єдиний на Харківщині, набрав максимум з англійської мови.

В порівнянні з минулим роком 200-бальників стало менше.

За переконанням освітян ЗНО – це єдина система, здатна дати об’єктивну оцінку знань випускників.

Все частіше сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання потребують іноземні виші. Такі, наприклад, як Іспанія та Португалія. Тож, вітчизняна система вже ствердилася на міжнародному рівні.

За матеріалами інтерв’ю з Олександром Сидоренком, директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти на каналі Р-1.

Нагадаємо.

https:https://x-vymir.com/nauka/startuvala-vstupna-kampaniya-do-vyshhyh-navchalnyh-zakladiv/