У Харкові відбувся міжнародний турнір з боксу

Змагання проходять уже шостий рік та другий раз вони є міжнародними. Цього року на турнір з’їхались боксери з України, Вірменії та Узбекистану.

Уперше цей турнір пройшов у форматі командних змагань.

Як зазначив бронзовий призер Олімпіади – 2000 та чемпіон Європи Сергій Данильченко, такий формат був обраний, перш за все, для бойової практики спортсменів. Адже в звичайному турнірі, якщо програв – то вилетів, а в командному – продовжуєш змагатися. Таким чином турнір став якісним підґрунтям для підготовки харківських боксерів та збірної України до чемпіонату Європи, який у липні цього року відбудеться в Грузії.

За підсумками турніру збірна Харківської області посіла третє місце. Перемогу одержала команда «Україна-1», а друге місце посіла збірна Узбекистану.

Крім того, був визнаний найкращий боксер змагань. Їм став спортсмен збірної команди Харківської області Богдан Челдик.