Сергій Чернов: Стратегію розвитку регіону ми маємо розробити в найкоротші терміни

Сергій Чернов підкреслив, що наразі ставимо за мету не тільки в найкоротші терміни розробити Стратегію, а й сформувати якісний проєкт Плану заходів на 2021–2023 роки.

Голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Сергій Чернов, провів загальні збори Асоціації.

«Ми повинні обов’язково розглянути цей проект Плану заходів вже на наступному пленарному засіданні Харківської обласної ради, тому що своєчасно ухвалена Стратегія розвитку області на 2021–2027 роки сприятиме залученню коштів ДФРР, а це за попередніми підрахунками понад 400 мільйонів гривень», – акцентував Сергій Чернов.

За словами Людмили Немикіної, віце-президента, керівник Центру розвитку громад Асоціації, голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, наразі робочою групою пропонується п’ять стратегічних цілей. Зокрема до цілей відносяться:

  • Забезпечення високої якості життя населення на всьому просторі регіону;
  • Створення чистого оточуючого середовища в області;
  • Побудова конкурентоспроможної та смарт-спеціалізованої просторової економіки з високою доданою вартістю;
  • Забезпечення інвестиційно-привабливого клімату в регіоні та створення інноваційно-інвестиційної інфраструктури;
  • Забезпечення європейського рівня управління та самоврядування в області.

На її переконання, представники органів місцевого самоврядування Харківщини мають унікальну нагоду, напрацювати каталог проєктних ідей, які у майбутньому увійдуть до основи написання проєктів громад, що будуть відібрані для отримання ресурсів із з Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Нагадаємо.