Останні новини

Сергій Чернов вручив нагороди землякам з нагоди Дня Незалежності України

Напередодні 29-ї річниці Дня Незалежності України голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів урочистий прийом, відзначивши земляків високими нагородами.

Розпочинаючи урочистості, Сергій Чернов привітав присутній у малій залі Будинку рад творчий, економічний, освітянський, медичний, науковий актив краю:

«Майже 30 років тому наш народ прийняв рішення розбудовувати незалежну суверенну Україну. Так склалося, що шлях до демократії, розвитку й правової держави був непростий. Але ми з вами взяли на себе відповідальність боронити кордони нашої держави, відповідати за інших людей, розбудовувати інфраструктуру.

У загальному і спільному результаті є вклад кожного: того, хто захищає із зброєю в руках, чи працює у комбайні на полі, або на сцені сцені у театрі, на державній службі чи в органах місцевого самоврядування, виборюючи людські життя в операційній. Кожен вкладає чимало сил, енергії, інтелекту для того, щоб зробити кращими Слобожанщину й в цілому Україну. Наш регіон завжди мав величезний потенціал і, переконаний, залишатиметься серед тих, які задають темп розвитку держави».

Передаючи вітання з прийдешнім святом від депутатського корпусу облради, голова обласної ради висловив переконання, що спільними зусиллями, «разом ми обов’язково подолаємо будь-які негаразди у державі, як внутрішні та зовнішні».

Нагадаємо.