Сергій Чернов: Серед невідкладних питань – виплата заборгованостей вимушено звільненим працівниками ліквідованих рад

На порядку денному Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України розглядатимуться, зокрема, проблемні питання діяльності районних рад.

Про це повідомив Президент Української асоціації районних та обласних рад на всеукраїнській робочій онлайн-нараді з головами районних рад, сьогодні, 20 квітня.

«Нам вдалося донести позицію Асоціації до керівництва Офісу Президента України. На відповідній зустрічі ми обговорили теперішній стан функціонування районних рад, окресливши усю проблематику. Дуже важливо, що є розуміння з боку представництва Президента України, що помилки існують і їх треба виправляти…», — зазначив Сергій Чернов.

«Ми пояснили, що є питання стратегічні, а є тактичні й термінові. Щодо останнього, то передусім мова йде про виплату зарплат працівникам районних рад та заборгованостей вимушено звільненим працівниками ліквідованих рад», — акцентував Президент УАРОР.

Крім того, Сергій Чернов підкреслив, що питання, які розглядатимуться в контексті районних рад будуть сформовані на основі звернень УАРОР.

На початку квітня УАРОР звернулася до Керівника Офісу Президента з пропозиціями щодо врегулювання проблемних питань районних рад та подальшого розвитку децентралізації.  Сергій Чернов взяв участь в робочій нараді Офісу Президента України щодо проведення Конгресу місцевих та регіональних влад.

Нагадаємо.