На Харківщині затримали автобуси з підозрілими особами

За попередніми даними працівників поліції та СБУ, 60 «тітушек» прямували до області для здійснення провокацій та дестабілізації ситуації в регіоні.

Оперативні заходи проводилися в рамках масштабних антитерористичних навчань на території Харківської області. Зараз затримані особи доставлені до територіальних підрозділів поліції для встановлення усіх обставин події.

Правоохоронці зупинили автобуси на під’їздах до Харкова з боку Донецька, Дніпра та Полтави. Під час перевірки з’ясувалося, що усі пасажири даних транспортних засобів  є мешканцями інших регіонів України.

За оперативною інформацією, групи молодиків направлялися до Харкова на замовлення однієї з проросійських політичних сил України і мали за мету здійснення «протестних» акцій у місті для викликання негативних настроїв населення та підбурення громадян до участі у масових протиправних діях під час проведення сесії Харківської міської ради.

За задумкою організаторів акції, масові заворушення повинні були дестабілізувати ситуацію в регіоні та створити вигідне підґрунтя керівництву Росії для вчинення можливих актів агресії проти України.

Нагадаємо.