Сергій Чернов провів зустріч з Послом Азербайджанської Республіки в Україні

У Дипломатичному клубі відбулась зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанскої Республіки в Украіні Ельмірою Ахундовою.

Почесний президент клубу Сергій Чернов привітав Пані Посла в місті Харків і зазначив тісні взаємовідносини між Азербайджаном та Україною, які в подальшому будуть тільки зміцнюватись.

«Це не перший візит до Харківщини пані Посла, тому розмова пройшла у дружній та конструктивній атмосфері. Азербайджан завжди підтримував і підтримує Україну на міжнародній арені, аналогічне відношення України до Азербайджану. Приємно, що товарообіг між Харківською областю та Азербайджанською Республікою щорічно зростає. Тільки за 2020 рікплюс 18 відсотків в порівнянні з 2019 роком», – нагадав Сергій Чернов.

Ельміра Ахундова відзначила сприятливий для подальшої співпраці економічний та соціальний клімат у місті, звернула увагу на важливість функцій покладених на Дипломатичний клуб і стрімкий розвиток дипломатії в місті завдяки його діяльності.

«Чи не найбільша діаспора в Україні азербайджанців проживає на Харківщині. Є тісний взаємозв’язок між вищими навчальними закладами, науковцями, митцями, підприємцями, сільгосп- та промисловими підприємствами наших країн. Але невикористаний потенціал, особливо в економіці, величезний», – говорить Сергій Чернов.

На заході також були присутні Почесний консул Республіки Казахстан у місті Харків Емін Наджафлі, члени дипломатичного клубу та представники органів влади, діячі науки, мистецтв та бізнес спільноти.

Під час зустрічі були обговорені поточні питання співробітництва, визначено майбутні шляхи реалізації спільних проєктів України та Азербайджану.

«Наше спільне завдання поглиблювати взаємовідносини в усіх сферах, як пріоритет сприяти розвитку бізнесу. Дякую пані Ельмірі Ахундовій, пану Еміну Наджафлі, почесним Консулам, представникам влади, бізнесу за результативне спілкування», – підсумував Сергій Чернов.

Почесний президент клубу Сергій Чернов привітав Пані Посла в місті Харків і зазначив тісні взаємовідносини між Азербайджаном та Україною, які в подальшому будуть тільки зміцнюватись.

Нагадаємо.