Останні новини

Сергій Чернов: Ми створили «Харківський геопарк Верхнє Придонцов’я»

Співзасновником виступили Асоціація органів місцевого самоврядування області та ГО «Східно-Європейський інститут транскордонних досліджень».

За словами голови Харківської обласної ради, президента Асоціації Сергія Чернова, основною метою створення Спілки є охорона геологічної спадщини та сприяння сталому розвитку територіальних громад Харківської області завдяки підвищенню туристичного іміджу та залученню інвестицій.

Неприбуткова спілка буде займатися популяризацією і розвитком саме геотуризму в Україні, налагоджувати співробітництво з українськими та іноземними державними і громадськими організаціями, перш за все, з Глобальною мережею геопарків – Global Geoparks Network (GGN), Європейською мережею геопарків – European Geoparks Network (EGN), фондами, науковими установами та підприємствами.

«Незабаром буде відкрито офіційний веб-сайт Геопарку. Запрошую усіх зацікавлених до співпраці», – прокоментував Сергій Чернов.

«Геопарк – це рівномірна територія з особливою геологічною цінністю, яка має геологічні ландшафти та місця національного й міжнародного значення. Місця в цьому районі також мають археологічне, екологічне, історичне чи культурне значення» – вважають науковці.

Ініціатива реалізується за підтримки голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Нагадаємо.