Харків’яни виграли чемпіонат України з важкої атлетики

Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років відбувся у Бахмуті. На рахунку збірної Харкова по 3 золотих і срібних медалі та 1 бронзова нагорода.

У жіночій категорії до 59 кг боротьба за перше місце точилася між харків’янками. У підсумку, Марія Гангур стала першою, піднявши 91 кг в ривку штанги і 108 в штовханні, сума двоборства – 199 кг. Аліна Захарченко відстала на 12 кг і посіла друге місце.

Ще одну золоту медаль завоювала Світлана Самуляк у категорії до 55 кг. А Анастасія Власенко стала срібною призеркою ЧУ у суперважкій вазі.

Серед чоловіків харків’яни завоювали повний комплект нагород чемпіонату.

Павло Заліпський виграв змагання у ваговій категорії до 61 кг із результатом 270 кг. А у вазі до 81 кг «срібло» отримав Максим Москвін, «бронза» у Антона Марущака.