Українські легкоатлети вибороли три медалі на турнірі в Іспанії

Троє українських легкоатлетів завоювали медалі на турнірі в іспанському Андухарі в рамках Бронзового континентального туру.

Збірна виграла нагороди всіх ґатунків: “золото”, “срібло” й “бронзу”.

Переможцем турніру в штовханні ядра став українець Роман Кокошко. Легкоатлет показав свій найкращий результат – 20.71 метра – у п’ятій спробі, що не лише принесло йому золоту медаль, а й стало його новим особистим рекордом. Друге місце посів бразилець Вілліан Дурадо (20.49 м), а третім став бронзовий призер чемпіонату Європи-2016, португалець Цанко Арнаудов (19.6 м).

Ще одну медаль Україні принесла стрибунка у висоту Катерина Табашник. Спортсменка виборола “срібло”, подолавши планку на 1.81 метра. Українка без помилок пройшла всі висоти, але не змогла підкорити 1.85 м. Переможницею змагань із рекордом турніру (1.88 м) стала домініканска Марисабель Сеню, а “бронзу” виграла іспанка Софія Ісадора Моліна, яка також підкорила 1.81 м, але з другої спроби.

Також із нагородою завершила змагання українська бігунка Анастасія Бризгіна. Атлетка фінішувала третьою на дистанції 400 метрів, подолавши її за 53.64 секунди. Бризгіну обійшли кубинка Ліснейдіс Вейтіа, яка виграла в українки 0.48 с, і бразилійка Табата Віторіно, яка випередила Анастасію на 0.20 с.