Сергій Чернов: Після ретельного аналізу необхідно вносити корективи в місцеві бюджети на 2020 рік

Депутатські комісії Харківської обласної ради з 14 травня розпочинають перегляд цільових обласних програм.

Відповідні рішення, з метою ефективного перерозподілу коштів, будуть ухвалені в ході пленарного засідання, яке заплановане на 28 травня.

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, потрібне збалансування місцевих бюджетів, враховуючи законодавчі зміни, які були ухвалені у зв’язку з введенням карантинних обмежень.

«Необхідно разом з фахівцями податкової служби проаналізувати можливі втрати дохідної частини бюджету, які виникають через зміну у Податковому законодавстві, зокрема пов’язані з наданням пільг або ж відтермінуванням сплати окремих податків. Зокрема, за прогнозами фахівців недоотримання до зведеного бюджету області складе близько 20 відсотків податків, а деякі райони навіть до 30», – прокоментував Сергій Чернов

Раніше голова Харківської обласної ради висловив переконання у доцільності ретельного аналізу дохідної та видаткової частини бюджетів, адже необхідно врахувати всі наявні резерви щодо збільшення надходжень і внести відповідні корективи в місцеві бюджети на 2020 рік.

Нагадаємо.