COVID-19 підтверджено у 18 медичних працівників Харківщини

Такі дані були оприлюднені під час засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Йшлося про стан організації протиепідемічних заходів з метою запобігання і поширенню випадків COVID-19 на території Харківської області. У засіданні взів участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Головний санітарний лікар Харківської області Любов Махота доповіла статистичні дані щодо рівня захворюваності в регіоні.

«В Харківській області 260 підозр на COVID-19, станом на ранок сьогоднішнього дня лабораторно підтверджено 101 випадок. Наші лабораторії працюють, вже сьогодні додалось 7 випадків. Таким чином станом на цей час маємо 108 випадків підтверджених захворювань. Дві особи померли, 7 одужали.

До епідемічного процесу, крім міста Харкова, де зареєстровано 49 випадків уже залучено 10 районів області. Реєструються групові захворювання у 4 районах області:

  • Валківській район 23 випадки, саме місто Валки 14 випадків та 9 випадків у селі Високопілля. Тут госпіталізовано 3 особи, дві померли;
  • Дергачівський район – 4 випадки: 3 в селі Ольшани та один випадок у селі Протопопівка (1 госпіталізований інші на самоізоляції);
  • Харківський район – 6 випадків, 4 – село Стрілече, два випадки у селі Рогань;
  • Зміївський район – 7 чоловік: три випадки у селі Коропове, у м. Зміїв – 2 випадки, по одному випадку у селі Таранівка та смт Слобожанське.

 Зареєстровано три сімейних осередки в місті Харкові: у двох по 3 випадки, в одному ще два випадки. Також сімейні осередки виявлені у містах Лозова та Балаклія по 1 осередку. Відомо що з 108 підтверджених випадків інфікування 11 інфікувалися за межами України», – повідомила Любов Махота.

Головний санітарний лікар висловила занепокоєння збільшенням випадків інфікування серед медичних працівників: За її словами на сьогодні відбулося занесення інфекції у 9 лікувальних закладів, захворіло 18 медичних працівників, зокрема у Валківськівській ЦРЛ захворіли 6 медичних працівників.

Нагадаємо.