Останні новини

В Україні відзначили День автомобіліста і дорожника

Щорічно в останню неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав харків’ян з Днем автомобіліста.

«Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем автомобіліста! Саме ви ті люди, від кого залежить не лише надійне автомобільне сполучення, а й безпека пасажирів і надійність перевезень.

Автомобільний транспорт завжди відігравав особливу роль в економічному і соціальному розвитку Слобожанщини, яка споконвіків знаходилася на перехресті важливих шляхів, що єднали південь з північчю, схід із заходом. 

Особлива вдячність і низький уклін – ветеранам за внесок професійного таланту, сили та енергії в становлення галузі, забезпечення її безперебійного функціонування.

Упевнений, що ваше відповідальне ставлення до своєї справи та постійне вдосконалення якості вашої роботи стануть запорукою соціально-економічного розвитку регіону.

Бажаю вам успішної роботи, безаварійного руху і безпечних доріг, зі святом!»

Довідково. У січні–вересні 2020 року автомобільним транспортом області було перевезено 7,7 млн.т вантажів і 38,2 млн. пасажирів. За цей період виконано вантажообіг автомобільного транспорту в обсязі 1,8 млрд.ткм і паса жирообіг –570,9 млн.пас.км.

Нагадаємо.