Сергій Чернов приписів НАЗК не отримував

У засобах масової інформації протягом дня активно дублюється інформація про винесений припис НАЗК голові Харківської обласної ради Сергію Чернову.

За словами прес-служби облради, станом на 16 годину 13 червня, Харківська обласна рада не отримувала ніяких офіційних листів чи повідомлень від НАЗК щодо цього питання, Сергій Чернов особисто ніякого припису не отримував.

Також, в прес-службі додали: «Харківська обласна рада, з великою повагою ставлячись до Національного агентства з питань запобігання корупції та функцій, які воно виконує, звертається до посадових осіб НАЗК, якщо їх цікавить результат, а не піар, перш за все, вести спілкування не через засоби масової інформації та мережу Інтернет, а використовуючи ділову переписку та офіційні документи, як то передбачено законодавством України».

Довідково. За період 2016-2018 років від директора Комунального закладу охорони здоров’я «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Забашти Віктора Федоровича до Харківської обласної ради не надходили повідомлення про наявність у закладі конфлікту інтересів. Харківська обласна рада надала до Національного агентства з питань запобігання корупції відповідні пояснення наприкінці минулого року.

З листопада 2018 року конфлікт інтересів у комунальному закладі охорони здоров’я відсутній (Забашту І.В. звільнено за власним бажанням).

Також, на сайті http://www.oblrada.kharkov.ua розміщено всі супровідні документи.