Останні новини

Старосалтівська ОТГ презентувала мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад

Громади Харківщини продовжують представляти успішно реалізовані проєкти обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Старосалтівська громада завершила реалізацію проєктів «Створення сільського Центру культурно-спортивного дозвілля мешканців Гонтарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Здоров`я – неоціненний скарб» та «Оновлення сцени та глядацької зали Кирилівського СБК Старосалтівської селищної ради», що стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Загальний бюджет проєкту, який реалізовано на базі спортивної зали Гонтарівської загальноосвітньої школи, склав 295 тис грн, у тому числі співфінансування з обласного бюджету – 145 тис грн.

Проведено поточний ремонт спортивної зали закладу, придбано та встановлено силовий міні-зал, фітнес станція, бігова доріжка, еліптичний тренажер, атлетична лавка, штанга з гантелями. Завдяки впровадженню мініпроєкту зросте кількість мешканців, які відвідують Центр культурно-спортивного розвитку, значно покращиться якість спортивного дозвілля.

В рамках реалізації мініпроєкту оновлення сцени та глядацької зали Кирилівського будинку культури Старосалтівської селищної ради встановлено сценічне обладнання, антрактно-розсувна завіса, арлекін фігурний, задник, падуга та куліси. Загальна вартість робіт склала 299 тис грн, половина з яких – співфінансування з обласного бюджету.

Обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» проводиться за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

У 2013 році конкурс було визначено кращою практикою місцевого самоврядування та запропоновано до розповсюдження в Україні.

Нагадаємо.