Останні новини

Сергій Чернов підтримав відкриття представництва Міністерства закордонних справ у Харкові

Кабінет міністрів ухвалив розпорядження про створення представництва Міністерства закордонних справ України у Харкові.

Відкриття представництва в Харкові зумовлене тим, що в місті діють генконсульства Польщі та Росії, а також здійснюють свою діяльність 16 почесних консулів іноземних держав і чотири представництва міжнародних організацій.

«Відтепер мешканцям північно-східних регіонів нашої держави не потрібно буде їхати до Києва або Одеси, аби легалізувати документ чи отримати апостиль. Всю консульську і правову допомогу можна буде отримати в Харкові. Однією із задач представництва МЗС у Харкові стане вихід місцевого бізнесу на зовнішні ринки та залучення у регіон іноземних інвестицій.

Дякуємо усім хто долучився до прийняття цього рішення і підтримав Харківщину!», – прокоментував депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов.

За словами міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, важливим напрямом роботи представництва МЗС в Харкові стане підтримка місцевого бізнесу, зокрема у виході на зовнішні ринки, та залучення в регіон нових іноземних інвестицій.

Довідково. Представництво МЗС на території України входить до системи органів дипломатичної служби і утворюється в регіоні, де діють іноземні консульські установи чи представництва міжнародних організацій. Нині МЗС має представництва в Одесі, Львові та Ужгороді.

Нагадаємо.