Сергій Чернов: Офіцерам громади слід навчитись знаходити спільну мову з населенням, визначати потреби та проблеми мешканців

Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань антикорупційної та регуляторної політики, законності, боротьби зі злочинністю, регламенту та місцевого самоврядування.

У засіданні взяв участь депутат обласної ради Сергій Чернов.

Говорили про захист прав і свобод людини, протидію злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у 2020 році.

З початку 2020 року поліція відреагувала на 506 тис ( у 2019 – 514,6 тис.) повідомлень про правопорушення. З них 57,7 тис. (63,8 тис у 2019 році) з ознаками кримінальних правопорушень.

На території 13 об’єднаних територіальних громад Харківської області розпочато проєкт «Поліцейський офіцер громади».

«Треба сказати, що певна частина населення ще не сприймає офіцера громади, як свого помічника та захисника, а сприймає як караючий орган. Важливо вміти знаходити спільну мову з населенням, визначати потреби та проблеми мешканців, орієнтуватись не на каральні міри, а на превентивну роботу», – переконаний депутат обласної ради Сергій Чернов.

Також члени постійної комісії розглянули питання щодо погодження процедури призначення представників громадськості до складу поліцейських комісій Департаменту патрульної поліції України та головного управління національної поліції в Харківській області.

Нагадаємо.