Останні новини

Сергій Чернов: Харківська область наполягає на семи укрупнених районах

Обласна рада та Асоціація підтримали пропозиції облдержадміністрації щодо змін до адміністративно-територіального устрою області на субрегіональному рівні в рамках реформи децентралізації.

Відповідні звернення направлені до Кабінету Міністрів України і Міністерства розвитку громад та територій України.

Обласною державною адміністрацією, з урахуванням пропозицій міжвідомчої регіональної робочої групи, до якої увійшли керівники та депутати місцевих рад, науковці та практики з місцевого самоврядування, представники громадських організацій, запропоновано утворення замість існуючих 27 районів та 7 міст обласного значення – 7 укрупнених районів Харківської області.

Проєкт карти-схеми АТУ області пройшов широке обговорення під час проведення круглих столів, на зустрічах з депутатами місцевих рад, в засобах масової інформації, у соціальних мережах Інтернет, за участі народних депутатів України, науковців та практиків у сфері місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

За словами голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, остаточне рішення щодо змін меж районів залишається за Кабінетом Міністрів України та Верховною Радою України.

Нагадаємо.