Протягом вересня в громадах реалізують 15 проєктів у рамках конкурсу «Разом в майбутнє»

В Харківській обласній раді пройшло засідання конкурсного комітету обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє».

Цього року переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє» є 31 проєкт.

У засіданні конкурсного комітету взяв участь депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов. Саме році за ініціативи Сергія Чернова у 2009 році і був запроваджений обласний конкурс розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

«Разом в майбутнє» –  успішний проєкт, який повинен лише  удосконалюватися відповідно до вимог сучасності. Завдяки конкурсу громади не тільки вирішують  локальні завдання соціально-економічного напрямку, але й вчаться правильно писати проєкти і потім залучати кошти міжнародної технічної допомоги», – прокоментував Сергій Чернов.

Як повідомила секретар конкурсного комітету Олена Мороз, з 31 проєкта-переможця – 5 вже повністю профінансовані та готові до відкриття. До кінця вересня буде реалізовано ще 10 проєктів.

Загалом цього року у конкурсі дві номінації.

Перша категорія учасників – сільські, селищні, міські ради – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.

Друга категорія – громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, державними підприємствами.

За словами заступника голови Конкурсного комітету, голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмили Немикіної,  всього за час існування конкурсу «Разом в майбутнє» вдалося реалізувати 2021 проєкт.

Довідково. Оргкомітет відібрав у Харківському районі 9 проєктів, у Лозівському – 7, у Чугуївському – 6, Богодухівському – 4, Красноградському та Куп’янському районах по 2 проєкти та Ізюмському – 1.

Нагадаємо.