Сергій Чернов: Наша персональна відповідальність перед собою і оточенням допоможе у подоланні COVID

Депутат Харківської обласної ради Сергій Чернов нагадав про персональну відповідальність громадян у період пандемії.

«В останні дні в Харківській області стрімко зросла кількість госпіталізованих з діагнозом COVID-19. Нові випадки захворювань б’ють всі рекорди по Україні.

Нарешті прийшла весна, на яку ми всі чекали з особливими сподіваннями, виходиш на вулицю, і здається – немає ніякої пандемії. Які загрози може нести весняне сонце та тепла погода?

Але хвороба підступна, її не видно, не чутно і навіть тривалий час після зараження непомітно. А людина вже починає хворіти.

В інфекційній лікарні говорять, що зараз  до медичного закладу почали надходити більш молоді пацієнти – і тільки у важкому стані. Я розумію, що саме молодь найважче переконанти у серйозності ситуації. Бачу на вулицях, в кав’ярнях великі компанії, які переконані, що саме їх пандемія ніколи не торкнеться.

Тим часом у харківських міських лікарнях – інша реальність, для хворих коронавірусом вже рахують вільні місця.

За словами міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, вірус тепер вражає не тільки легені, але і нирки, печінку і центральну нервову систему.

Психологічно можна виправдати нехтування багатьма людьми елементарних засобів захисту. Всі втомилися, ніхто не очікував, що пандемія на стільки затягнеться. Але зараз тільки наша персональна відповідальність перед собою і перед тими, хто поруч допоможе подолати хворобу.

Я бажаю всім здоров’я і розсудливості! Бережіть себе та свої сім’ї і

Нагадаємо.