Останні новини

На Лозівщині провели тренінг з питань підготовки проектів місцевого розвитку

Фахівцями управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради проведено семінар-тренінг щодо актуальних питань підготовки проектів місцевого розвитку.

Ініціатива в рамках Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки».

Захід було організовано для представників місцевих рад Лозівського району, виконуючих обов’язки старост, представників громадських організацій, органів самоорганізації населення та ОСББ.

Загалом у тренінгу взяли участь понад 60 фахівців органів місцевого самоврядування, що опікуються зазначеним напрямком роботи, та активних мешканців громади.

Під час  тренінгу обговорювалися практичні питання роботи над  проектними заявками: формулювання проблеми, мети, заходів та завдань проекту, підготовки бюджету проектів, кошторисів тощо.

Нагадаємо, що голова Харківської обласної ради Сергій Чернов брав участь у засіданні робочої групи  щодо обговорення концептуальних засад проектів нових редакцій законів України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В ході діалогу Сергій Чернов підкреслив, що Україна потребує нового закону про місцеве самоврядування.

«З часу прийняття у 1997 році Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» 120 законами та сімома рішеннями Конституційного суду до цього правового акту внесено понад тисячу правок. З урахуванням викликів, що стоять сьогодні перед Україною, реформи децентралізації, внесення чергових змін позбавлено сенсу, – підкреслив він. – Громади, місцеве самоврядування потребують закону в новій редакції».

Нагадаємо.