Сергій Чернов: Обласний конкурс «Разом в майбутнє» – один із найуспішніших в Україні

28 травня депутатський корпус підтримав ініціативу голови Харківської облради Сергія Чернова продовжувати допомагати активним громадам.

Місцевим бюджетам було передано субвенцію на співфінансування мініпроєктів-переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє» у сумі 36,3 мільйона гривень.

«Коли ми запроваджували цей конкурс, то дивилися на перспективу, хотіли навчити громади писати якісні проєкти і таким чином формували громадське суспільство. Я вважаю, що цей конкурс – один із найуспішніших в Україні, про це свідчать його перемоги на різних конкурсах та дипломи від Ради Європи. Щороку ми збільшували співфінансування, таким чином збільшили кількість учасників. Мабуть, на Харківщині немає громади, яка б не брала участі у цьому конкурсі», – коментує Сергій Чернов.

Через ситуацію з COVID-19 цьогоріч фінансування мініпроєктів з обласного бюджету зменшилося на 10 %.

«Довелося робити секвестр зведеного бюджету Харківської області, таку оптимізацію витрат. І якщо в минулому році співфінансування з обласного бюджету було на рівні 40 мільйонів гривень, то цього року – трохи більше 36 мільйонів гривень», – пояснив Сергій Чернов.

Щороку до обласного конкурсу долучається все більше бізнесу.

«Як у громад, так і у представників бізнесу є довіра. Люди бачать, що конкурс відбувається прозоро та відкрито. Ми щорічно в повному обсязі виконуємо свої зобов’язання», – підкреслив очільник Харківської обласної ради.

Обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» запроваджено за ініціативою голови Харківської обласної ради Сергія Чернова у 2011 році. За час існування конкурсу в регіоні реалізовано понад 1700 проєктів. У 2020 році визначено 266 переможців.

За матеріалами «Слобідський край»

Нагадаємо.